Dzisiaj jest: 13.11.2018, imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Dla kogo zostały stworzone licytacje?

Data: miesiąc temu Czytane: 106
Redakcja poleca!

Licytacje poleasingowe to miejsce, w którym znaleźć możemy przedmioty, które nie zostały wykupione po okresie leasingu z powodu braku chęci leasingobiorcy, lub braku możliwości do przeprowadzenia takiej operacji. Licytacje bogate są w samochody osobowe i dostawcze, sprzęt ciężki, maszyny rolnicze, sprzęt komputerowy, oraz nowoczesne urządzenia technologiczne.

Dla kogo zostały stworzone licytacje?

Dla kogo zostały stworzone licytacje?


Licytacje poleasingowe to miejsce, w którym znaleźć możemy przedmioty, które nie zostały wykupione po okresie leasingu  z powodu braku chęci leasingobiorcy, lub braku możliwości do przeprowadzenia takiej operacji. Licytacje bogate są w samochody osobowe i dostawcze, sprzęt ciężki, maszyny rolnicze, sprzęt komputerowy, oraz nowoczesne urządzenia technologiczne.
 

Z roku na rok rośnie popularność leasingu. Zgodnie z danymi udostępnionymi przez Związek Polskiego Leasingu w I połowie 2016 roku branża sfinansowała leasingiem i pożyczkami leasingowymi aktywa o wartości 28,1 miliarda złotych. To o blisko 20% więcej niż w roku 2015. Dynamiczny wzrost widać jak na dłoni. Zgodnie z szacunkami, rynek leasingu będzie rósł z roku na rok.
 

W efekcie powstaje coraz więcej platform aukcyjnych, dedykowanych sprzedaży samochodów i innych przedmiotów poleasingowych. W Internecie z każdym rokiem przybywa miejsc, w którym dokonywane są licytacje poleasingowe.
 

Ich dużym atutem jest możliwość uczestniczenia online. W celu wzięcia udziału w licytacji wystarczy założyć konto na jednym z portali, zaznaczyć, że mamy ukończone 18 lat i w przypadku braku konieczności prowadzenia działalności gospodarczej możemy aktywnie brać udział w aukcjach.
 

Licytacje w wielu przypadkach to możliwości. Możliwości dla osób, które chcą w rozsądnej cenie zakupić dobrej jakości przedmiot – i którym przede wszystkim nie zależy na czasie. W wielu przypadkach bowiem, aby trafić naprawdę dobra okazję konieczne jest przejrzenie wielu ofert i wzięcie udziału w licytacjach. Zazwyczaj efekt końcowy jest jednak bardzo zadowalający – oznacza w wielu przypadkach zaoszczędzenie bardzo dużej sumy pieniędzy, nie tracąc przy tym na jakości.
 

Przed wzięciem udziału w licytacji przestrzegamy przed tym, aby dokładnie zapoznać się z regulaminem i uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego, w jaki sposób możemy wziąć udział w całym przedsięwzięciu.

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane