Dzisiaj jest: 12.11.2018, imieniny: Konrada, Renaty, Witolda

5 pomysłów na Dzień Dziecka!

Data: 6 miesięcy temu Czytane: 515
Redakcja poleca!

Jak spędzić Dzień Dziecka z rodziną? Podpowiadamy pięć fajnych i ciekawych miejsc w Polsce, gdzie my i nasze dzieci nie będziemy się nudzić.

5 pomysłów na Dzień Dziecka!
ENERGYLANDIA


 
ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. 

Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów.

Energylandia jest na rynku zaledwie od 3 lat - jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości - spełniają najwyższe standardy. Rocznie odwiedzają nas tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

Ogromne parkingi są w stanie pomieścić kilka tysięcy samochodów. Przemyślany, ergonomiczny i niewątpliwie piękny projekt bramy wejściowej oraz nowoczesny system i kilkadziesiąt kas pozwalają uniknąć uciążliwych kolejek, a specjalny układ alejek widokowych, zapewnia Gościom łatwy i bezproblemowy dostęp do wszystkich atrakcji parku.

al. 3 Maja 2 32-640 Zator,
woj. Małopolskie, Polska
+48 (33) 486 15 00
+48 724 222 000
info@energylandia.pl

 
Farma IluzjiPark Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” wybudowany został we wsi Mościska, koło Woli Życkiej, na przepięknej, kilkuhektarowej działce o urozmaiconej rzeźbie terenu.

Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych z nutą edukacji podaną w bardzo przyjaznej formie.  Jest to także miejsce do aktywnej zabawy, wypoczynku, a nawet swobodnego piknikowania (udostępniamy grille i ogniska). To co nas wyróżnia to wyjątkowa, luźna atmosfera, która sprawia, że większość gości spędza u nas cały dzień, a dzieci wychodząc prawie zawsze pytają rodziców "kiedy wrócimy" :)85 km od Warszawy i 80 km od Lublina.
trasa Warszawa - Lublin (skręt w Trojanowie) 
lub trasa Warszawa - Puławy (skręt w Paprotni).
Korzystając z GPS należy wpisać osadę  “Wola Życka”.
Nawigacja Google Maps po prostu: "Farma Iluzji".
Współrzędne GPS: 
51.65880, 21.68990 N51°39'31.7" E21°41'23.6"
UWAGA: Ze względu na budowę trasy ekspresowej
Warszawa - Lublin, aktualnie polecamy
"Nadwiślankę" - już po remontach :)
 
Adrenalina ParkParki linowe to świetne miejsce, abyśmy mogli spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Jest to zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Pamiętajmy o dobrym obuwiu, czy w chłodniejsze dni ubrać się adekwatnie do pogody. Parki linowe oferują także miejsca, gdzie odpoczniemy z naszym koszyczkiem piknikowym. To świetna zabawa, która uraczy każdego.Lokalizacja Parku:  Sokolniki, 55-080 Kąty Wrocławskie

Park jest czynny tylko w sezonie letnim (kwiecień-wrzesień). Istnieje możliwość otwarcia atrakcji w pozostałe dni podczas całego roku dla grup zorganizowanych. Każde zapytanie jest rozpatrywane indywidualnie.
 

Biuro czynne w godzinach 10.00-18.00 w dni robocze oraz w dni otwarcia Parku

+48 501 241 213, +48 530 730 143

e-mail: przygoda@adrenalina-park.pl

 
Termy ChochołowskieChochołowskie Termy to 30 basenów i beczek wypełnionych wodą termalną o właściwościach leczniczych i terapeutycznych. Hydromasaże w wodzie solankowej czy aktywny relaks w basenie pływackim? U nas nie trzeba wybierać!

Baseny zewnętrzne termalne z atrakcjami wodnymi
POZIOM 0: basen o powierzchni 638 m² i głębokości 1,2 m + atrakcje: sztuczna fala, dysze wodne, koszykówka, siatkówka
POZIOM -1: basen o powierzchni 855 m² i głębokości 1,25 m + atrakcje: rwąca rzeka, sztuczna fala, dysze wodne, siatka wspinaczkowa, bar wodnyBaseny wewnętrzne termalne ze stanowiskami do masażu
Dwa baseny ze stanowiskami do masażu o powierzchni 99 m² i głębokości 1,2 m
Siedem małych basenów jacuzzi, w tym 6 basenów o powierzchni 4,9 m² i głębokości 1 m oraz 1 basen o powierzchni 16 m² i głębokości 1 m
Duży basen jacuzzi o powierzchni 79 m² i głębokości 1 m
Jacuzzi solankowe o powierzchni 16 m² i głębokości 1 m
 
Chochołowskie Termy Sp. z o. o.
Chochołów 400
34-513 Chochołów
+48 781 300 301
+48 782 300 301
bok@chocholowskietermy.pl
 
Kasprowy Wierch

Foto: pkl.pl

Kasprowy Wierch (słow. Kasprov vrch; dawniej Kasprowa Czuba, Stawiańska Czuba, Goryczkowiańska Czuba) – szczyt w Tatrach Zachodnich o wysokości 1987 m.

Kasprowy Wierch położony jest w grani głównej Tatr i znajduje się zarazem na granicy polsko-słowackiej. Szczyt góruje nad trzema dolinami walnymi: Doliną Bystrej i Doliną Suchej Wody Gąsienicowej po stronie polskiej oraz Doliną Cichą po stronie słowackiej. Jest zwornikiem dla 4 grani:

  • grań południowo-wschodnia. Jest to odcinek grani głównej. Sąsiednim w niej szczytem jest Beskid (2012 m), oddzielony Suchą Przełęczą (1950 m),


  • grań zachodnia, odcinek grani głównej. Sąsiednim szczytem jest Pośredni Goryczkowy Wierch (1874 m), oddzielony Przełęczą nad Zakosy (1816 m).
  • grań północna biegnąca poprzez Suchą Czubę i Myślenickie Turnie. Oddziela ona dwie odnogi Doliny Bystrej: Dolinę Goryczkową i Dolinę Kasprową,
  • długa północno-wschodnia grań Kasprowego Wierchu biegnąca poprzez Uhrocie Kasprowe, Kopę Magury i Królowy Grzbiet. Grań ta oddziela Dolinę Suchej Wody od Doliny Bystrej i dolinek reglowych.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane