Dzisiaj jest: 13.11.2018, imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Aktualności

1 2 4

 • Redakcja poleca!
  Klucz do wyboru restauracji
  04.11.2018
  Otwieranie biznesów związanych z gastronomią staje się coraz bardziej popularne - z tego powodu na rynku pojawia się coraz więcej tego rodzaju lokali. Wybór ulubionego miejsca powoli staje się nie lada wyzwaniem, podobnie jak podjęcie decyzji, który obiekt warto odwiedzić.
 • Redakcja poleca!
  Spedycja międzynarodowa
  01.11.2018
  Budowa Portu Lotniczego Solidarność to pierwszy kompleksowy plan rewitalizacji infrastruktury transportowej w Polsce. Będzie on stanowić zintegrowaną sieć połączeń kolejowych i drogowych skoncentrowanych wokół hubu lotniczego która zrewolucjonizuje transport pasażerski, towarowy i spedycję międzynarodową.
 • Redakcja poleca!
  Auto EFL – lider rynku leasingu
  01.11.2018
  Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) to jedna z pierwszych w Polsce firm leasingowych. Rozpoczęła ona swoją działalność w czerwcu 1991 roku. Od samego początku istnienia firma stawiała na dynamiczny rozwój i aktywne uczestnictwo w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości.
 • Redakcja poleca!
  Podróż Australia! Plan dla spragnionych niecodziennych wrażeń i zachwycających widoków.
  28.10.2018
  Około piętnastu tysięcy kilometrów, osiem stref czasowych, ponad 20 godzin podróży — tyle mniej więcej dzieli polskiego turystę od australijskiego Sydney. Zachwycające, surowe krajobrazy, egzotyczna fauna i flora, a także zdobycze rozwijającej się z daleka od innych cywilizacji urbanistyki co roku przyciągają tu miliony turystów. Nic w tym dziwnego, bo pod hasłem: podróż Australia mogą kryć się godziny niezapomnianych doznań, niedostępnych nigdzie indziej. Wycieczka, gdy organizowana przez dobre biuro podróży, stanie się wyprawą życia, bo wrażeń na kontynencie położonym na drugiej półkuli nie brakuje. Przed podjęciem decyzji o wyjeździe warto zastanowić się, na jaki wariant wycieczki lepiej jest się zdecydować. Jeśli na sercu leży nam przede wszystkim podziwianie egzotycznej, nieskażonej cywilizacją przyrody i zapierających dech w piersiach krajobrazów, wybierzmy opcję zwiedzania Nowej Kaledonii wraz z sąsiadującymi archipelagami wysp. Turystom zainteresowanym zabytkami, architekturą i historią regionu polecić można natomiast podróż dookoła Australii, zahaczającą o wszystkie ważne i warte odwiedzenia miasta i atrakcje turystyczne.
 • Redakcja poleca!
  Centrum rozrywki - miejsce, w którym złapiesz dystans do codziennych spraw
  15.10.2018
  Żyjemy w czasach, w których szkoda nam czasu na rozrywkę, a poczucie własnej wartości budujemy na sukcesach, osiągnięciach i produktywności.
 • Redakcja poleca!
  Jak wybrać najlepsze biuro podróży?
  03.10.2018
  Planujesz wylot do ciepłych krajów, podczas gdy u nas za oknem iście jesienna pogoda? Nie chcesz jednak robić wszystkiego na własną rękę i wolisz mieć wszystko na gotowe? W tej sytuacji z pomocą przychodzą biura podróży.
 • Redakcja poleca!
  Dla kogo zostały stworzone licytacje?
  02.10.2018
  Licytacje poleasingowe to miejsce, w którym znaleźć możemy przedmioty, które nie zostały wykupione po okresie leasingu z powodu braku chęci leasingobiorcy, lub braku możliwości do przeprowadzenia takiej operacji. Licytacje bogate są w samochody osobowe i dostawcze, sprzęt ciężki, maszyny rolnicze, sprzęt komputerowy, oraz nowoczesne urządzenia technologiczne.
 • Redakcja poleca!
  Spedycja i transport a logistyka
  02.10.2018
  Jedną z najważniejszych części logistyki jest spedycja i transport. Cały sektor usług tego rodzaju rozwija ale do prawdziwej rewolucji może dojść w przyszłości. Nowy międzykontynentalny port lotniczy - Centralny Port Komunikacyjny Solidarność ma powstać niedaleko jednej z głównych tras wylotowych ze stolicy – przy autostradzie A2 i w pobliżu jednej z najważniejszych tras kolejowych łączących Warszawę i Łódź - w gminie Baranów, niedaleko Grodziska Mazowieckiego.
 • Redakcja poleca!
  Co stanowi o wyjątkowości fizjoterapii sportowej?
  21.09.2018
  Wraz z upływem czasu oraz z tempem jakie nabiera nasz rozwój zawodowy przychodzi również wniosek i iż niepodobna wytrzymać długo bez bodaj jakiejkolwiek formy ruchu. Również zmienia się nasz ogólny profil zawodowy. Dynamicznie rozwijający się sektor usług. Branża IT i back office ukształtowały bardzo chłonne środowisko biurowe. Zupełnie na przekór naszej naturze.
 • Polecane restauracje w Warszawie - w czym tkwi ich sekret?
  05.09.2018
  Marzeniem każdego właściciela lokalu gastronomicznego są setki odwiedzających go każdego dnia gości. Aby osiągnąć sukces w branży, niezbędne jest nie tylko pyszne jedzenie, lecz także zaufanie miłośników gastronomii, którzy chętnie polecają dane miejsce swoim bliskim. Nie masz pomysłu na zapewnienie sobie licznych rekomendacji? Sprawdź, jak robi to inna restauracja w Warszawie, która jest najlepsza. Aby Ci to ułatwić, wybraliśmy 3 najpopularniejsze lokale z polską kuchnią, które nie mogą narzekać na brak gości i są obecnie najgorętszymi miejscami na mapie gastronomicznej stolicy.
 • Redakcja poleca!
  Auto poleasingowe – co, jak, gdzie, za ile?
  30.07.2018
  Samochody sprzedawane przez firmy po okresie leasingu zachęcają atrakcyjnymi cenami. Pomimo oczywistych korzyści, związanych z oszczędnością finansową wiele osób wzbrania się przed zakupem samochodów poleasingowych.
 • Redakcja poleca!
  Używany sprzęt gastronomiczny – świetne rozwiązanie na start działalności
  30.07.2018
  Rynek gastronomiczny rozwija się w Polsce z roku na rok.
 • Redakcja poleca!
  Dywan dla dziecka z alergią
  11.07.2018
  Rodzice, którym zależy na tym, by wybrać jak najbardziej interesujący dywan do pokoju dziecka wiedzą, że na poszukiwanie konkretnego modelu będą musieli poświęcić trochę czasu. Najczęściej bowiem wybiera się wzór znajdujący się na dywanie oraz myśli o tym, jaki typ dywanu byłby najwłaściwszy do pokoju dziecka. Nie można też zapominać o tym, by dywan miał właściwości antyalergiczne, zwłaszcza, gdy nasza pociecha cierpi na alergię.
 • Redakcja poleca!
  Agroturystyka - jak indywidualizować swój produkt?
  11.07.2018
  Wielu osobom pojęcie "produkt" albo konkretnie "produkt turystyczny" kojarzy się z jakimś pojedynczym wytworem. Jednak między innymi w wypadku turystyki "produkt" to najczęściej pakiet złożony z wielu elementów, mający cechy indywidualne.
 • Redakcja poleca!
  Odblask - płyn nadający efekt odblasku
  08.07.2018
  Uprawianie sportu po całym dniu napięć i stresów może być dobrą formą odreagowania. Słabo oświetlone drogi, ciemność sprawia, że jesteśmy trudniej zauważani przez innych uczestników i wzrasta ryzyko odniesienia obrażeń. Odblask na ubraniu to podstawowe wyposażenie każdej osoby jeżdżącej na rowerze, rolkach, biegającej czy po prostu spacerującej po zmroku. O tym nakazują nie tylko przepisy ale przede wszystkim zdrowy rozsądek.
 • Redakcja poleca!
  Impregnacja, ochrona kamienia - pomniki, grobowce.
  08.07.2018
  Siła i piękno natury zawarte w kamieniu są wykorzystywane w budownictwie i wykończeniach od tysięcy lat. Bogata gama kolorów, niepowtarzalne struktury, trwałość to walory kamienia naturalnego, które przesądzają o coraz częstszym korzystaniu z tego stylowego materiału. Sprawdza się w kuchni, łazience, salonie – tworząc charakter i ocieplając wnętrze. Wysoka trwałość i ponadczasowość to cechy dominujące podczas wznoszenia pomników czy grobowców.
 • Redakcja poleca!
  Pozytywne właściwości wody filtrowanej
  08.07.2018
  O tym, że codzienne picie wody jest zdrowe nie trzeba nikogo przekonywać. Odpowiednia ilość płynów pozytywnie wpływa na cały organizm. Warto jednak zadbać nie tylko o ilość, a także o jakość spożywanej wody. Najlepsza będzie woda filtrowana. Dlaczego warto pić właśnie taką?
 • Redakcja poleca!
  Skutki trąby powietrznej – duże straty materialne! [FOTO]
  26.06.2018
  W poniedziałek 25 czerwca przez osiedle Radziwie przeszła trąba powietrzna. Na miejscu obok służb działał równolegle Zespół Zarządzania Kryzysowego z prezydentem Płocka Andrzejem Nowakowskim. Obecnie trwa szacowanie szkód i raportowanie przez służby.
 • Redakcja poleca!
  Jedziesz na wakacje? Rzecznik konsumentów radzi!
  26.06.2018
  Wybierając się na wakacje warto wiedzieć, jakie ważne zmiany czekają konsumentów w usługach turystycznych. Od 1 lipca 2018 r, wchodzą w życie zmiany dotyczące imprez turystycznych i usług powiązanych. Dlatego wybierając się na wakacje warto zapoznać się z nowymi przepisami, aby wiedzieć jak najlepiej zabezpieczyć się na wypadek nieudanego urlopu.
 • Redakcja poleca!
  Odkryj urok warszawskiej Pragi
  18.06.2018
  Praga Północ to miejsce, w którym możesz poczuć klimat starej Warszawy. To właśnie tutaj zachowały się przedwojenne kamienice, którym udało się przetrwać bombardowania i walki w okresie powstania. Zobacz, w które zakątki Pragi Północ warto się udać, by zobaczyć niezwykłe zabytki i odwiedzić klimatyczne miejsca.

1 2 4

Polecane