Dzisiaj jest: 13.11.2018, imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Wypoczynek

 • Redakcja poleca!
  Skutki trąby powietrznej – duże straty materialne! [FOTO]
  26.06.2018
  W poniedziałek 25 czerwca przez osiedle Radziwie przeszła trąba powietrzna. Na miejscu obok służb działał równolegle Zespół Zarządzania Kryzysowego z prezydentem Płocka Andrzejem Nowakowskim. Obecnie trwa szacowanie szkód i raportowanie przez służby.
 • Redakcja poleca!
  Jedziesz na wakacje? Rzecznik konsumentów radzi!
  26.06.2018
  Wybierając się na wakacje warto wiedzieć, jakie ważne zmiany czekają konsumentów w usługach turystycznych. Od 1 lipca 2018 r, wchodzą w życie zmiany dotyczące imprez turystycznych i usług powiązanych. Dlatego wybierając się na wakacje warto zapoznać się z nowymi przepisami, aby wiedzieć jak najlepiej zabezpieczyć się na wypadek nieudanego urlopu.
 • Redakcja poleca!
  Zatorland - edukacja poprzez rozrywkę!
  01.06.2018
  Park Zatorland to ciekawe miejsce stworzone dla najmłodszych z myślą o edukacji poprzez rozrywkę. Każdy z Parków to wyśmienite miejsce umożliwiające poznanie odległej przeszłości, fascynujących historii czy odkrycia niezwykłej przyrody. To również przestrzeń do wypoczynku i wspaniałej zabawy nie tylko dla najmłodszych.
 • Redakcja poleca!
  TOP 5: Najpopularniejsze baseny termalne w Polsce!
  09.05.2018
  Termy to magiczne miejsca w których możemy odpocząć i zrelaksować się. Większości w termach znajdziesz baseny rekreacyjne i pływackie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zapraszamy do przejrzenia TOP5 według nas najlepszych term w Polsce.
 • Redakcja poleca!
  5 najlepszych widokowych wycieczek w góry dla każdego!
  07.05.2018
  Szukasz pomysłu na weekend i spędzenie miłego czasu w nowym, ciekawym miejscu? Warto zajrzeć do jednego z pięciu miejsc z naszej listy.
 • Redakcja poleca!
  JuraPark w Solcu Kujawskim!
  15.04.2018
  Po sukcesie turystycznym Bałtowa Stowarzyszenie Delta otwiera JuraPark w Solcu Kujawskim. Położony między Bydgoszczą a Toruniem jest obiektem turystycznym ulokowanym w przepięknej leśnej scenerii.
 • Redakcja poleca!
  Pierwszy w Polsce park z wyjątkową baśniową historią!
  14.04.2018
  Magiczne Ogrody są pierwszym w Polsce rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię.
 • Redakcja poleca!
  Dzień Ziemii w Płockim ZOO
  14.04.2018
  W sobotę 21 kwietnia zapraszamy do wspólnego świętowania Światowego Dnia Ziemi.
Polecane